Fidži rituály

 

FIDŽI RITUÁLY

 

 

FIJI RITUÁL

CELOTĚLOVÝ ZÁBAL A MASÁŽ HLAVY, ŠÍJE

Fiji rituál

 

Tato speciální procedura pozitivně působí na vzhled a elasticitu vaší pokožky, kdy zcela přírodní přípravky s kokosovým olejem a speciálním tělovým máslem dilo, zlepšují prokrvení povrchu těla a přispívají k vyloučení toxických látek nahromaděných v epidermu. Dále hluboce hydratují a vyživují pokožku vitamíny. Prostřednictvím jemného krémového peelingu se pokožka nejprve důsledně očistí a při aplikaci se odstraní nejen staré kožní buňky, ale dochází také k hloubkovému čistění pórů. Zábal je doprovázen přiložením lávových kamenů na některá místa na těle. Nelze opomenout kosmetický účinek procedury především v prevenci proti celulitidě, která jak známo vzniká především v souvislosti s usazováním odpadních látek v podkoží, což bývá důsledkem stresu, nevhodné skladby jídelníčku, nedostatkem pohybu, ale také každé onemocnění nás organismus negativně ovlivní, neboť zatěžuje náš lymfatický systém. Následuje ošetření pokožky hlavy kokosovým olejem, jenž velmi účinně regeneruje a vyživuje vlasovou pokožku včetně vlasových kořínků. Masáž může klient podle domluvy absolvovat i bez použití kokosového oleje. Masáž hlavy je účinná a jemná metoda působící na nervový systém, která ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Dovede vás k maximální relaxaci a uvolnění. Vzhledem k tomu, že na obličeji je ohromné množství nervových receptorů, ovlivňuje masáž obličeje nejen nervový systém, ale i celé tělo. Blahodárné vlastnosti oleje lze využít k posílení fyzické i duševní pohody. Klienti oleje vnímají velmi příznivě a jsou překvapeni, jak dokáží tělo regenerovat a uvolnit. Zábal s masáží je vhodný hlavně pro ženy, ale svými relaxačními a antistresovými účinky i pro muže.

Nedoporučujeme pro těhotné maminky, diabetiky a při srdečních onemocněních.

 

Cena    

Nech se hýčkat

 

CUKROVÝ VÁNEK Z RÁJE

CELOTĚLOVÝ ZÁBAL A MASÁŽ HLAVY, ŠÍJE

Tato speciální kůra, je natolik příjemná a harmonizující, že si jí oblíbíte hned při první návštěvě u nás. Jedná se o kompletní očistu, detoxikaci a následnou hydrataci a prokrvení pokožky, která přináší nejen odstranění staré kůže, ale i relaxaci a uvolnění při únavě a stresu. Nelze opomenout ani preventivní účinek v boji proti celulitidě. Po této speciální proceduře sami pocítíte, jak moc je vaše unavená pokožka revitalizována a vyhlazena. Pozitivně působí na vzhled a elasticitu vaší pokožky také přírodní přípravky dovezené z Fidži s kokosovým olejem a další přípravky obohacené o kokosové mléko, které zlepšují prokrvení podkožních částí těla a přispívají k vyloučení toxických látek nahromaděných v epidermu. Přípravky jsou zásadně bez alkoholových přísad. Nejprve je pokožka hydratována kokosovým mlékem a následně je prostřednictvím peelingu cukrem z cukrové třtiny pokožka důsledně očištěna. Při aplikaci se odstraní nejen staré kožní buňky, ale dochází také k hloubkovému čistění pórů. Cukrová třtina na fidžijských plantážích zavlažovaná pacifickým deštěm v kombinaci se směsí oleje z tropických oříšků a ovocných enzymů vyživí pokožku a zároveň posílí její elasticitu, přičemž dodá kůži zdravý a krásný vzhled. Na zábal navazuje masáž šíje a hlavy, při které je používán přírodní kokosový olej, který pokožku hlavy a obličeje dokonale zvláční. Masáž hlavy je účinná a jemná metoda působící na nervový systém, která ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Dovede Vás k maximální relaxaci a uvolnění. Vzhledem k tomu, že na obličeji je ohromné množství nervových receptorů, ovlivňuje masáž obličeje nejen nervová zakončení v oblasti hlavy a šíje, ale i celé tělo. Blahodárné vlastnosti oleje lze využít k posílení fyzické i duševní pohody. Klienti oleje vnímají velmi příznivě a jsou překvapeni, jak dokáží tělo regenerovat a uvolnit. Zábal s masáží je vhodný hlavně pro ženy, ale svými relaxačními a antistresovými účinky i pro muže.

Nedoporučujeme pro těhotné maminky, diabetiky a při srdečních onemocněních.

 

Cena    

Nech se hýčkat

 

ZÁBAL V BANÁNOVÝCH LISTECH

CELOTĚLOVÝ ZÁBAL A MASÁŽ HLAVY, ŠÍJE

Zcela jedinečná a originální zábalová procedura, která je tak příjemná, že má přímo lázeňský účinek. Při této kůře dochází k odstranění staré pokožky a navrácení mladistvého vzhledu kůže. Dochází ke zlepšení prokrvení a vyloučení toxických látek z epidermu včetně hloubkového vyčištění pórů. Také hloubkově vyživuje a hydratuje stresem a dalšími negativními vnějšími vlivy poškozenou pokožku. Procedura, kdy terapeut nejprve jemnými kartáčky promasíruje celé tělo, aby se pokožka prokrvila a natře ho speciálním máslem dilo, které je na Fidži nazýváno „lékem na všechny kožní neduhy“, dále jej postříká sprejem dilo, který je regeneračním prostředkem při boji nejen s předčasně povadlou a unavenou pokožkou, ale zároveň podporou pro novou vitalitu kůže a podkoží. Po skončení procedury bude povrch těla hedvábný, jemný a krásný. Po aplikaci speciálních přírodních přípravků bez alkoholu, mentolových přísad a chemických konzervantů je celé tělo zcela zabaleno do banánových listů. Náš banánový zábal je zakončen přiložením a následnou výměnou horkých lávových kamenů na zabalené tělo. Zatímco proces revitalizace bude probíhat, terapeut Vám provede masáž obličeje a šíje, která pomáhá oddálit proces stárnutí, neboť při ní dochází ke zlepšení krevního oběhu, pružnosti svalů a Vy se pak cítíte skvěle a záříte zdravím. O výborných účincích na vlasy a pokožku není sporu. Hmaty při masáži se provádí plynule a některé partie se při této masáži nerozdělují, tím dochází k lepší relaxaci. Tato masáž je účinná a jemná metoda, která ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Dovede Vás k maximální relaxaci a uvolnění. Působí jako opravdový lék na různé bolesti a napětí ve svalech hlavy a krku. Při této masáži se zbavíte psychické zátěže a budete se cítit jako znovunarození. Masáž je také prospěšná díky tomu, že se praktikuje na částech, které jsou důležitými energetickými centry. Pokud je člověk ve stresu, hromadí se v těchto oblastech napětí, které zapříčiňuje spoustu dalších bolestí. Nenechte si proto ujít možnost tohoto originálního zábalu a ojedinělé masáže. Zábal s masáží je vhodný hlavně pro ženy, ale svými relaxačními a antistresovými účinky i pro muže.

 

Nedoporučujeme pro těhotné maminky, diabetiky a při srdečních onemocněních.

 

 

Cena    

Nech se hýčkat

 

TROPICKÝ ZÁBAL NOHOU A MASÁŽ NOHOU

Přijďte a zregenerujte si u nás unavené nohy speciálním zábalem a masáží, které zlepší prokrvení pokožky nohou a navrátí mladistvý vzhled Vašim nohám. Jedná se o stimulaci vegetativních bodů spojenou s masáží svalů lýtek, vmasírování přírodního speciálního másla a oleje do chodidel a nohou a v neposlední řadě protažení a uvolnění jednotlivých prstů nohou. Po čisticí koupeli v kokosovém mléce se směsí olejů a očištění pokožky nohou je pomocí zábalu s přírodním kokosovým olejem a máslem dilo, které je na Fidži nazýváno „lékem na všechny kožní neduhy“, je pokožka ošetřena regeneračním sprejem dilo. Nohy jsou zabaleny do ručníků a po vyjmutí ze zábalu následuje masáž chodidel a nohou až ke kolenům. Masáž nohou má velmi uvolňující účinek a působí nejen fyziologicky , ale i psychicky a protistresově. Při masáži se také aktivují hluboké svalové struktury a dochází k výborné regeneraci a relaxaci nejen chodidel ale i oblasti holeně a lýtka. Blahodárných účinků je mimo jiné dosaženo i díky použití speciálních preparátů, olejů a dalších příměsí použitých k uvolňující a posilující masáži, při níž se spojuje požitek z vůně s ozdravnou silou dotyku. Blahodárné vlastnosti olejů můžete využít k léčbě běžných zdravotních obtíží, k posílení fyzické a duševní pohody, ale i ke zpříjemnění mnoha stránek svého života.

 

Cena    

Nech se hýčkat

 

TROPICKÝ ZÁBAL RUKOU A MASÁŽ RUKOU

Přijďte a zregenerujte si u nás stále vytížené a upracované ruce speciálním zábalem a masáží, které zlepší jejích prokrvení a navrátí mladistvý vzhled Vašim rukám. Jedná se o stimulaci vegetativních bodů spojenou s masáží svalů předloktí, zápěstí a dlaní vmasírováním přírodního speciálního másla a oleje do dlaní a rukou a v neposlední řadě protažení a uvolnění jednotlivých prstů rukou. Po čisticí koupeli v kokosovém mléce se směsí olejů a očištění pokožky rukou je pomocí zábalu s přírodním kokosovým olejem a máslem dilo, které je na Fidži nazýváno „lékem na všechny kožní neduhy“, je pokožka ošetřena regeneračním sprejem dilo. Ruce jsou zabaleny do ručníků a po vyjmutí ze zábalu následuje masáž rukou a dlaní. Masáž rukou má velmi uvolňující účinek a působí nejen fyziologicky, ale i psychicky a protistresově. Při masáži se také aktivují hluboké svalové struktury a dochází k výborné regeneraci a relaxaci. Jemná masážní technika také pomáhá rozproudit mízní systém a tak podporuje tok lymfy. Tím také dochází k odstraňování škodlivin - toxických látek. Při vlastní masáži pak pomocí hmatů terapeuta očekávejte zlepšení krevního oběhu, regulaci a zdokonalení funkce nervového systému a odstranění bolesti. Blahodárných účinků je mimo jiné dosaženo i díky použití speciálních preparátů, olejů a dalších příměsí k uvolňující a posilující masáži, při níž se spojuje požitek z vůně s ozdravnou silou dotyku. Blahodárné vlastnosti olejů můžete využít k léčbě běžných zdravotních obtíží, k posílení fyzické a duševní pohody, ale i ke zpříjemnění mnoha stránek svého života.

 

Cena    

Nech se hýčkat

 

MASÁŽ HORKÝMI MUŠLEMI TOKORIKI

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ TĚLA HORKÝMI MUŠLEMI

Tokoriki

 

 

 

 

Ošetření celého těla peelingem s krystalky cukrové třtiny. Hydratace pokožky prvotřídními kokosovými oleji. Masáž celého těla horkými mořskými mušlemi. Celotělový zábal s aplikací kokosového másla.

Trvání procedury: 120 minut. Luxusní celotělové ošetření v délce 120 minut, které obsahuje úvod do ošetření, cukrový peeling, masáž celého těla horkými mušlemi s výjimkou obličeje, nanesení kokosového másla, zábal těla v prostěradle nebo sarongu a harmonizaci na vlasové části hlavy.
Během masáže se používá jeden pár horkých mořských mušlí. Masáž samotná trvá asi 70 minut. Procedura je určena hlavně ženám a je hluboce relaxační.

 

Cena    

Nech se hýčkat

 

 

 

 

 

TOPlist