Čokoládová masážČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ


Čokoládová relaxační masáž je luxusní procedura, která dokonale uvolní namožené svalstvo, zregeneruje pokožku a navodí pocit štěstí.


Čokoláda obsahuje mnoho důležitých prvků potřebných pro lidský organizmus, ke kterým mimo jiné patří vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty.


Čokoládová masáž je procedura výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů. Výjimečnost čokolády byla známa již před více jak 2 000 lety. Tehdy se vědělo, že čokoláda dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku. Díky čokoládové masáži či zábalu, tělo přes pokožku vstřebává vitamíny, aminokyseliny, minerály, antioxidanty. Má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek.


A jak to funguje?

Kakao zabraňuje pronikání volných radikálů. Je harmonizující a jemně stimulující. Theobromin obsažený v kakau působí podobně jako kofein, ale ne tak silně, působí na cévní zakončení v kůži a aktivuje látkovou výměnu.


Pozitivní účinky čokoládové masáže:

  • vyživuje a omlazuje pokožku
  • zbavuje pleť vrásek a suché kůže a navracíjemnost a pružnost
  • účinně bojuje s celulitidou, striemi a celkově pomáhá formovat postavu
  • podporuje odplavování toxických látek z těla
  • působí také na tvorbu hormonů radosti (endorfiny, serotonin)
  • výborná k odstranění deprese a stresu


A odkud tato masáž pochází?

Před 4 000 lety objevili Aztékové v jihoamerických pralesích kakaovník, z něhož začali vyrábět lahodný nápoj, který popíjeli při svých obřadech. Využívali ale i léčivých účinků kakaa a kakaového oleje. Do Evropy ji přivezl španělský dobyvatel Hernand Cortéz v roce 1528. Brzy se stala lahůdkou španělských a francouzských královských dvorů. Dodnes je čokoláda lahůdkou známou po celém světě. Po příjemné masáži voňavou čokoládou to však nekončí.


Co Vám můžeme slíbit? Po těchto čokoládových hodech rozhodně neztloustnete,Vaše smysly budou uspokojeny a pokožka bude zářivě hladká a vyživena.


A to přece stojí za to vyzkoušet tuto luxusní a jedinečnou zážitkovou proceduru!


Cena

Nech se hýčkat